Nový domov v novej štvrti

O PROJEKTE

Bytový dom Nová Priekopa II. je piatym rezidenčným projektom v tejto atraktívnej lokalite, ktorá vyniká svojou kľudnou atmosférou a bezpečným okolím. Ako rodinná firma, ktorá sa okrem developerskej činnosti zaoberá aj architektúrou veríme, že sa nám jeho realizáciou opäť podarí na trh priniesť kvalitne riešené a cenovo dostupné bývanie naozaj pre každého. Realizáciou Novej Priekopy II. sa priblížime k dokončeniu celej modernej rezidenčnej štvrte, v ktorej prvý bytový dom vznikol ešte v roku 2009. Výstavba Novej Priekopy II. neovplyvní pokojný charakter lokality, ani nenaruší urbanistické kvality okolitej zástavby – práve naopak, svojou hmotou a umiestnením ich vhodne dopovie. Bytový dom, ako piaty v poradí „uzavrie“ náruč centrálneho zeleného priestoru.

Nový bytový dom ponúka rovnakú skladbu bytov a aj podobné technické riešenie, ako tomu bolo pri našom poslednom - z pohľadu predajnosti - veľmi úspešnom projekte v tejto lokalite - Novej Priekope. Niektoré technické riešenia sú dokonca ešte viac premyslené.

Čo sa týka základných parametrov stavby, bytový dom má 8 nadzemných podlaží a ponúka celkovo 32 komfortných, funkčných a prakticky riešených bytov rôznych veľkostí. Pri návrhu sa kládol veľký dôraz na efektívnu dispozíciu, ktorá myslí na každodenný život obyvateľov bytového domu. Byty ponúkame v rôznych dispozičných riešeniach a veľkostiach od 32 m2 po 123 m2. Je tu 6 jednoizbových, 12 dvojizbových, 12 trojizbových a dva štvorizbové byty. Na druhom až siedmom nadzemnom podlaží sa v rámci jedného podlažia nachádza vždy 5 bytov, na ôsmom nadzemnom podlaží sú to už len 2 byty. Všeobecným benefitom všetkých bytov je dostatočná vzdialenosť ich fasád od existujúcich susedných objektov - byty sú teda dostatočne presvetlené, s výborným výhľadom na panorámy Veľkej a Malej Fatry.

Ku každému bytu patrí jedna pivničná kobka, pre pohodlie obyvateľov je k dispozícii sklad pre bicykle a kočíky. Parkovanie pre obyvateľov bytového domu je zabezpečené dostatočným počtom exteriérových a interiérových parkovacích miest. V exteriéri sa celkovo nachádza 36 miest, z ktorých 12 ponúkame ako vlastné do osobného vlastníctva. 5 parkovacích miest sa nachádza v interiérových garážach ( 1 garáž pre 2 automobily + 3 samostatné garáže pre 3 automobily ).

MÁTE ZÁUJEM O BLIŽŠIE INFORMÁCIE?

Technická špecifikácia

Pozrite si kompletnú technickú špecifikáciu bytového domu


STIAHNUŤ TECHNICKÚ ŠPECIFIKÁCIU BD

LOKÁCIA

ZÁKLADNÁ A MATERSKÁ ŠKOLA150m
POTRAVINY
Coop
400m
POTRAVINY

Tesco

750m
LEKÁR600m
POŠTA700m
Kliknutím na mapu umožníte scrollovanie